вівторок, 15 грудня 2015 р.

10 грудня 2015 р. у Сокальській спеціалізованій школі І-ІІІ ст.. №3  проходив районний семінар практичних психологів та соціальних педагогів на тему: «Психологічний супровід учасників нового Державного стандарту.
Діагностика та корекція агресивності підлітків.»
   Практичний психолог Нелюбіна З.В.  познайомила присутніх з результатами діагностики семикласників. З учнями було проведено заняття з елементами тренінгу «Агресія та агресивність. Способи протидії агресивності.»
Мета: профілактика і зниження рівня агресивності у підлітковому віці шляхом формування адекватної самооцінки, вивчення прийнятних способів реагування в складних ситуаціях, прийняття себе і інших.
Завдання заняття :
1.     навчити підлітка контролювати свою агресію та звільнятися від неї у прийнятній формі;
2.     формувати адекватну самооцінку;
3.     розвивати вміння ефективно спілкуватися та співпрацювати з іншими;
4.     навчити планувати та прогнозувати своє майбутнє;
5.     усвідомлення особистої відповідальності за своє життя.
   З учнями було проведено різні форми роботи: рольові ігри, робота в групах, з допомогою мультимедійної презентації школярі ознайомились з теоретичним матеріалом про агресивність.
        Учні вчились контролювати свою агресію, з допомогою Я- повідомлень вирішувати конфліктні ситуації, з допомогою тренінгових вправ формувати адекватну самооцінку.


     Заняття пройшло цікаво та пізнавально як для семикласників, так і для психологів. о різні форми роботи: рольові ігри, робота в групах, з допомогою мультимедійної презентації школярі ознайомились з теоретичним матеріалом про агресивність.

      

1 коментар:

  1. ВСЕ ЧИТАЙТЕ ЦЕ ЗАВДАННЯ НА ЯК ВІДПОВІДАЮТЬ МОЮ КРЕДИТУ З ЛЕГІТОВОЇ І КОРІБНОЇ КОМПАНІЇ Мене звуть Керстін Ліс, я шукав кредит, щоб погасити свої борги, всі, кого я зустрів, шахраювали і брали гроші, поки нарешті не зустріли пана, Бенджаміна Брейль Лі Він міг дати мені позику в розмірі 450 000,00 R. Він також допоміг деяким моїм колегам. Я сьогодні говорю як найщасливіша людина у всьому світі, і я сказав собі, що будь-який позикодавець, який рятує мою родину від нашого бідного становища, я скажу ім'я всьому широкому світові, і я так радий сказати, що моя родина повертається назавжди, тому що мені була потрібна позика, щоб почати своє життя на всьому протязі, оскільки я єдина мама з 3 дітьми, і весь світ здавався, що він висить на мені, поки я не мав на увазі, що Бог послав позикодавця, який змінив моє життя і що в моїй родині, БОГ, що побоюється кредитора, містер, Бенджамін, він був Спаситель БОГ, посланий рятувати мою сім'ю, і спочатку я думав, що це стане неможливим, поки я не отримаю позику, і запросив його до своєї сім'ї -Усім учаснику, від якого він не відмовився, і я пораджу будь-кому, хто справді потребує позики, звернутися до пана Бенджаміна Брейля Лі електронною поштою за адресою (lfdsloans@outlook.com), оскільки він є найбільш розуміючим і добрим сердечним кредитором I коли-небудь зустрічалися з турботливим серцем. Він не знає, що я роблю це, поширюючи свою доброзичливість у відношенні до мене, але я вважаю, що я повинен поділитися цим питанням з усіма вами, щоб звільнити себе від шахраїв, будьте обачливими, як вдавачі та зв’яжіться з правою кредитною компанією. com або whatsapp + 1-989-394-3740. .

    ВідповістиВидалити